27 marzec 2024

Życie Bez Cenzury

zdjęcie: Życie Bez Cenzury / kupbilecik24.pl / Życie Bez Cenzury
kupbilecik24.pl / Życie Bez Cenzury
Zapraszamy 21 kwietnia 2024 roku do Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach, Fajsławice, Fajsławice 96.
data: 2024-04-21 17:00
miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Fajsławicach, Fajsławice, Fajsławice 96
bilety: KUP BILET

Kabaret z Konopi obecny jest na scenie już kilkanaście lat! Działalność estradowa stała się dla jego członków pasją i sposobem na życie, czego efektem są nagrody zdobywane na festiwalach. Do tej pory nazbierało się ich ponad 80! Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkaset razy. Można go było oglądać w TVP2, Polsacie, TVN, ZOOM TV, TV4 itp. Każdy występ Krzysztofa Kubalskiego, Norberta Orłowicza i Radosława Kielcha to niepowtarzalne wydarzenie. Program zawiera skecze i piosenki dotyczące spraw z życia wziętych przyprawionych elementami improwizacji. Życie Bez Cenzury to odważne podejście do spraw które dotyczą każdego z nas bez owijania w bawełnę. Lubisz Kabaret? Lubisz Stand-up? Znajdziesz tu wybuchową mieszankę obu form które rozbawią Cię do łez!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kabaret z Konopi
artyści:
Krzysztof Kubalsk, Norbert Orłowicz, Radosław Kielch
10 Urodziny Kabaretu z Konopi to impreza pełna niespodzianek. Oprócz hitów kabaretu pojawią się nowe skecze i piosenki. Poza konopiami wystąpi także Kabaret Rewers i Grzegorz Halama Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl