Nietrzeźwy 61 latek jechał z prędkością 125 km/h

fot. KPP Krasnystaw
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 61 – latkowi z gminy Siennica Różana, który nie dość, że jechał samochodem 125 km/h w terenie zabudowanym, to dodatkowo był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz będzie tłumaczył się przed Sądem.
Koronawirus
lubelskie
668
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 61 – letni kierowca peugeota, który wczoraj w Siennicy Różanej został zatrzymany przez funkcjonariuszy Ruchu Drogowego krasnostawskiej komendy. Mężczyzna jechał samochodem osobowym 125 km/h w terenie zabudowanym. Jak się okazało po zatrzymaniu i po przebadaniu go alkomatem, miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 61 – latek z gminy Siennica Różana został zatrzymany, stracił również prawo jazdy.

Teraz za swoje czyny będzie tłumaczył się przed Sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku. Pamiętajmy także, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, zwłaszcza tych najtragiczniejszych w skutkach.

 

JB.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
668
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krasnystawie